Vårt team

Teamet som utgjør Elaris Elektrotavler

Sommeren 2O2O fikk seks karer ideen om å starte sitt eget tavleverksted. Sammen med BR Industrier som hovedaksjonær ble de selskapets første ansatte, og har fordelt resterende aksjer mellom seg.

Elaris Elektrotavler ble etablert, og de var nå klare til å bevise både for seg selv, sine leverandører og kunder, at de var i stand til å bli en ledende leverandør av elektrotavler og produkter.

Suksessen til ethvert selskap er knyttet til kunnskapen og verdiene hos menneskene "bak rattet". Dette er vi fullstendig klar over og derfor anerkjenner vi betydningen av enhver ansatt under vårt tak. Vi er stolte av det vi oppnår sammen.

Som en del av BR Industrier vil vi også være med på å skape gode historier for bygd og land!

Geir Hegelstad

Daglig Leder
geir.hegelstad@elaris.no
Tlf : (+47) 951 32 372

Dag Helge Hoppestad

Prosjektleder
dag.helge.hoppestad@elaris.no
Tlf : (+47) 901 76 401

Mark Brooks

Prosjektleder / Ex Responsible / Tavlemontør
mark.brooks@elaris.no
Tlf : (+47) 924 21 406

Odd Ivar Mattingsdal

Prosjektleder / Tavlemontør
odd.ivar.mattingsdal@elaris.no
Tlf : (+47) 907 10 778

Bjørnar Skjeldal

Produksjonsleder / Tavlemontør
bjornar.skjeldal@elaris.no
Tlf : (+47) 481 16 549

Kaj Andre Espe

Tavlemontør
kaj.andre.espe@elaris.no
Tlf : (+47) 481 23 345

Simen Bøe

Tavlemontør
simen.boe@elaris.no
Tlf : (+47) 468 11 955

Solfrid Waage

Tavlemontør
solfrid.waage@elaris.no
Tlf : (+47) 992 76 213

Olav Grødem

Tavlemontør
olav.grodem@elaris.no
Tlf : (+47) 476 03 646

Gabriel Åsen

Tavlemontør
gabriel.lobekk.aasen@elaris.no
Tlf : (+47) 991 66 411

Jan Ove Bjelland

Ex-montør
jan.ove.bjelland@elaris.no
Tlf : (+47) 920 13 470